TYNKI MASZYNOWE

Tynki gipsowe.

Tynki gipsowe nadają się niemal do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Dzięki swoim walorom coraz częściej wykorzystywane są w nowoczesnym budownictwie. Tynki wykonujemy metodą jednowarstwową, wykorzystując specjalne agregaty tynkarskie. Zaletą jest krótki czas aplikacji i obróbki tynku, wysoka jakość oraz krótki czas schnięcia. Powierzchnia gotowego tynku maszynowego jest równa, gładka, twarda i stanowi doskonałe podłoże pod szpachlowanie, tapetowanie i układanie okładzin ceramicznych.

Tynki z agregatu to sposób na szybkie i dobre wykończenie domu.

Wykonywanie tynków maszynowych z gotowych mieszanek to w tej chwili najpopularniejsza metoda wykańczania ścian i sufitów. Nic dziwnego, bo zdejmuje inwestorowi z głowy wiele kłopotów. Nie trzeba wydzielać stanowiska dla betoniarki, miejsca składowania piasku, przygotowywania wapna, a tynkowanie przebiega szybko. Fabrycznie przygotowana mieszanka w workach to produkt o jednakowych właściwościach we wszystkich opakowaniach, więc zapewnia przewidywalny efekt. Tynki można układać maszynowo tam, gdzie jest zapewnione stałe podłączenie agregatu do wody o ciśnieniu powyżej 2 at oraz do energii elektrycznej za pomocą gniazda prądowego 230V.

Knauf MP 75 L. Maszynowy tynk gipsowy lekki

Sucha zaprawa gipsowa z dodatkiem kruszyw lekkich do wykonania jednowarstwowych tynków gipsowych Lekka w obróbce Pozwala uzyskać gładkie powierzchnie ścian i sufitów Na wszelkiego rodzaju podłoża mineralne Zastosowanie we wnętrzach Nakładanie maszynowe

Tynki maszynowe Koszalin